Skip to content

Nasza książka nominowana w plebiscycie na najlepszą Sportową Książkę Roku 2018

Posted in Recenzje

 

Dopiero co skończył się 2018 rok. Dla nas stał on pod znakiem pierwszej książki. Udało nam się zamknąć na łamach „Mistrzów bez tytułu” wszystko co przez lata pracy nad tematem i wielu wyjazdów na Węgry dowiedzieliśmy się na temat Złotej Jedenastki.

Cieszy nas, że książka zyskuje tak wiele pozytywnych opinii i recenzji, a szczególnie fakt, że widzicie w niej coś więcej niż tylko wątek piłkarski. Bo taki był właśnie nasz cel, by piłka nożna stała się pretekstem do rozmowy o historii, społeczeństwie i kulturze na Węgrzech, ale nie tylko, bo wiele poruszanych aspektów jest uniwersalnych.

U progu 2019 roku spotkało nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt ponieważ, książka „Mistrzowie bez tytułu” została nominowana w plebiscycie na najlepszą Sportową Książkę Roku 2018 w kategorii „Książka Polska”, wśród wielu znakomitych autorów i książek. To ogromny sukces i motywacja by kolejny temat, który mamy w głowie opowiedzieć również w formie książki.

Głosowanie na najlepsze sportowe książki 2018 trwa do końca stycznia. Głosy można oddawać w tym miejscu: http://pl.sportowaksiazkaroku.pl  

Jeżeli uważacie, że na „Mistrzów bez tytułu” warto oddać swój głos to gorąco zapraszamy do zagłosowania!

Każdy Wasz głos będzie dla nas dużym zaszczytem i wyróżnieniem. Dziękujemy!

Be First to Comment

Dodaj komentarz